Apie mus

Kitokie “Artima” baldai

artimasalonasjuodas

Mūsų salonas, T. Ševčenkos g. 18, Vilnius

Mūsų vertybės.

Be jokios abejonės, baldai yra tarsi viso interjero vizitinė kortelė. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, praktiški ir stilingi jie papuoš bet kuriuos namus. Svarbiausia, teisingai išsirinkti ir estetiškai juos pritaikyti buityje. Tai padaryti nesudėtinga - tereikia rasti patikimą gamintoją ir, esant reikalui, pasikonsultuoti su šios srities specialistais. Patyrę dizaineriai visada patars, kokie baldai geriausiai tinka vienam ar kitam interjerui.

Individualių baldų salonas “Artima” turi ką pasiūlyti žmonėms, ieškantiems stilingų, modernių ir, žinoma, kokybiškų baldų. Šiame salone eksponuojami visų rūšių korpusiniai baldai, kėdės, stalai, interjero aksesuarai, kurie skirti tiems, kas už protingą kainą ieško išskirtinumo bei originalumo.

“Artima” - tai įmonės produkcijos prekinis ženklas, o tuo pačiu ir individualių baldų salono Vilniuje pavadinimas. Projektuojant, gaminant ir parduodant baldus “Artima” darbuotojai vadovaujasi paprastu, bet ne prastu principu - įdomiau, originaliau ir šiek tiek kitaip, negu pas kitus.

Priešingai negu daugelyje kitų baldų prekybos vietų, “Artima” salone galima ne tik pagal individualų projektą užsisakyti baldus, bet ir dalį jų įsigyti vietoje. Pirmiausia tai pasakytina apie kėdes ir stalus. Tokiu atveju, taupomas klientų laikas, mat nereikia kelis mėnesius laukti, kol baldai bus pagaminti ir pasieks užsakovą. Tiesiog kėdes ir stalus “Artima” jau turi savo sandėliuose Vilniuje.

Pas mus su kiekvienu užsakovu bendraujama individualiai. Profesionalūs dizaineriai kiekvienu konkrečiu atveju pataria pirkėjui, kokie baldai geriausiai tiks vienokioje ar kitokioje aplinkoje. Kita vertus, užsakovas gali ir pats pasiūlyti savo idėjas, kurias beliks tik kokybiškai įgyvendinti.

Norint pasiekti iš tiesų gerų rezultatų, neužtenka 10 minučių pasikalbėti su užsakovu. Kad gaminys patenkintų kliento poreikius, būtina ilgiau pabendrauti su žmogumi, išsiaiškinti jo norus ir pageidavimus, galų gale, patarti ar parekomenduoti. Baldų gamintojas tuo pačiu turi būti ir geras psichologas.

Šių metų individualių baldų salono “Artima” naujiena – akcija visoms eksponuojamoms šiuolaikiškoms vokiečių bei italų dizaino kėdėms ir stalams. Išskirtinai tik aukštos kokybės kėdės ir stalai gaminami iš natūralių medžiagų: medienos, stiklo, nerūdijančio ir chromuoto metalo, kėdės apvilktos natūralia oda arba gobelenu. Ergonomiškos, modernaus bei originalaus dizaino, pagamintos taikant naujausias technologijas kėdės ne tik ilgai tarnaus, bet ir suteiks žavesio bet kuriam šiuolaikiškam interjerui.